Audio System HS 24 EVO2 24mm-es selyem dóm magassugárzó HS24EVO2
Audio System HS 24 EVO2 24mm-es selyem dóm magassugárzó HS24EVO2Audio System HS 24 EVO2 24mm-es selyem dóm magassugárzó HS24EVO2
Egységár (pár)
3-5nap.png
Leírás
Leírás
AUDIO SYSTEM 25 mm-es szövetből készült neodímium magassugárzó
Védőrács
Felületi és süllyesztett szerelés
Ferrofluid hűtés
Impedancia: 4 Ohm
Méretek
Külső átmérő tartóval: 53,5 mm
Tartó nélkül: 44 mm
Beépítési mélység tartóval: 16 mm
Tartó nélkül, ráccsal: 20 mm
Beépítési átmérő tartóval: 47,5 mm
Tartó nélkül: 42 mm
Felületi szerelésű magassugárzó házának magassága: 28 mm